Informacje i rezerwacja

O nas

Serwis SpaSanatoria.pl prowadzi aktywną promocję i sprzedaż pobytów w  sanatoriach, miejscowościach uzdrowiskowych i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness.

Portal poświęcony tematyce prozdrowotnej SpaSanatoria.pl zawiera bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z ich bogatą ofertą i kompletną prezentacją. 

Przygotowaliśmy dla Państwa łatwe w obsłudze narzędzie, za pomocą którego mają Państwo możliwość rezerwacji  pobytu wypoczynkowego, sanatoryjnego oraz relaksacyjnego w ośrodkach SPA&Wellness przez całą dobę.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy wyborze odpowiedniego ośrodka - prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mail. Nasi konsultanci chętnie pomogą zarezerwować odpowieni dla Państwa pobyt.

Naszym celem jest sprzedaż zadowolenia!


O nas

Serwis SpaSanatoria.pl prowadzi aktywną promocję i sprzedaż pobytów w sanatoriach uzdrowiskowych i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness.

Portal poświęcony tematyce prozdrowotnej SpaSanatoria.pl zawiera bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce i za granicą wraz z ich bogatą prezentacją i ofertą.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję