Informacje i rezerwacja

Blog

W amerykańskim stylu, z domieszką mięty

Data publikacji: 04-01-2017
slub w hotelu SPA

Choć oba obiekty prowadzone będą przez tych samych właścicieli, nowa posiadłość stylem znacznie odbiega od Złotopolskiej Doliny. Ta ostatnia to dwór francuski, z klimatem dworku szlacheckiego i zdobiącymi ogród brzozami. Miętowe Wzgórza to natomiast rezydencja amerykańska, florydzka – połączenie wyrafinowanego smaku i luksusu.

Nazwa ma znaczenie

Obiekt położony jest na jednym ze wzgórz w Trębkach Nowych w gminie Zakroczym pod Warszawą. Dojazd ze stolicy zajmuje tu zaledwie około pół godziny. Jak można się przekonać, ta odległość wystarczy, by znaleźć się w całkowicie innej rzeczywistości – nieopodal lasu i pól, wśród kicających zajęcy, w ogrodzie pełnym kwitnącej mięty. Wystrój zakłada, że to, co na zewnątrz, przenika do środka. Stąd miętowe detale wykończenia wnętrza i nazwa obiektu.

Subtelnie

Powtarzający się wszędzie motyw mięty stanowi element, nadający temu miejscu harmonii i lekkości. Jeśli marzysz o przyjęciu w amerykańskim charakterze, w posiadłości będącej połączeniem stylu klasycznego i Hampton, Miętowe Wzgórza wydają się idealne.

Nie tylko wystrój

Piękne wnętrza, ogród i bliskie sąsiedztwo przyrody to oczywiście nie jedyne atuty nowej rezydencji. Jest tworzona przez tych samych ludzi, którzy od wielu lat prowadzą Dwór Złotopolska Dolina, również w Trębkach Nowych. Mają nie tylko duże doświadczenie w zakresie organizacji przyjęć weselnych, ale też ogromną pasję i serce do tego, co robią. Państwo młodzi mogą też liczyć na miłą, życzliwą i profesjonalną opiekę pozostałych pracowników obu posiadłości oraz na doskonałą kuchnię. – Stawiamy na produkty najwyższej jakości oraz na własne, domowe wyroby – mówi Jakub Urbaniak. – Mamy świetnych kucharzy i jesteśmy w stanie przygotować wszystko, czego w menu zażyczą sobie państwo młodzi.

Na powietrzu

Pary, które marzą o ślubie plenerowym, mogą taki zawrzeć w Rezydencji Miętowe Wzgórza. Specjalnie na ten cel przygotowywana jest przestrzeń tuż przy basenie, w przepięknej scenerii. Uroku dodaje nie tylko otaczająca obiekt natura, ale też sposób, w jaki zaprojektowana jest cała posesja – z licznymi werandami, namiotem czy innymi strefami wytchnienia.

tuż tuż

Miętowe Wzgórza pierwszych weselnych gości powitają w kwietniu 2017 roku. Jak mówi Jakub Urbaniak, już zarezerwowanych jest sporo terminów. Narzeczeni zainteresowani urządzeniem w rezydencji swojego przyjęcia mogą skontaktować się z jej pracownikami telefonicznie pod numerem 781 200 400 lub mailowo pisząc na: info@mietowewzgorza.pl.

Dodatkowe informacje

Miętowe Wzgórza to położone w Trębkach Nowych pod Warszawą zaciszne, urokliwe miejsce. Otoczone Lasem Złotopolskim, leżące w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Strugi, o niezwykłych walorach krajobrazowych. Utrzymane w miętowej tonacji wnętrza nadają obiektowi lekkości i elegancji. To miejsce idealne na wysokiej klasy przyjęcie weselne. Choć Miętowe Wzgórze dopiero powstaje, już przyjmowane są rezerwacje. Jego właścicielami są młodzi, kreatywni ludzie, o dużej wiedzy i doświadczeniu w zakresie organizacji wesel i ślubów plenerowych. Od kilku lat prowadzą sąsiadujący z Miętowym Wzgórzem Dwór Złotopolska Dolina, który na swoje przyjęcie wybrali m.in. Anna i Robert Lewandowscy w czerwcu 2012 roku

W tej kategorii:


Podziel się:

O nas

Serwis SpaSanatoria.pl prowadzi aktywną promocję i sprzedaż pobytów w sanatoriach uzdrowiskowych i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness.

Portal poświęcony tematyce prozdrowotnej SpaSanatoria.pl zawiera bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce i za granicą wraz z ich bogatą prezentacją i ofertą.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję